Futures Contproduct s.r.o. - Rally Bohemia Mladá Boleslav

CZ | EN | DE

RALLY BOHEMIA MLADÁ BOLESLAV

V okolí Mladé Boleslavi se jel ve dnech 2.a 3. července další závod ze seriálu MMČR v rally. Po čtvrté v řadě zvítězila posádka Jan Kopecký a Pavel Dresler na autě Škoda Fabia R5 .

Podle vyjádření našich jezdců se jedná o technicky velmi náročný závod. V první RZ se posádka Knápek Horák umístila na 36. místě absolutní klasifikace a na 7. místě ve skupině 6. Ve stejném duchu se odvíjela celá sobota a po prvním dnu byla naše posádka na 39.místě v absolutním pořadí a na 9. místě v třídě 6. V neděli již při přesunu posádek na start RZ se chovalo auto nestandardně a začala se projevovat závada na autě. Krátce po startu 5. RZ musela posádka odstoupit ze závodu pro poruchu převodovky. Dále se s autem nedalo pokračovat.

Pro další info o závodě je možné se podívat na : rallybohemia.cz

Další závod ze seriálu Mezinárodního mistrovsví ČR , kterého se účastní náš tým se jede ve dnech: 26.-28.7. 2016 BARUM CZECH RALLY ZLÍN