O naší společnosti

Vyrábíme, navrhujeme a montujeme širokou škálu kovových konstrukcí - od obytných a kancelářských kontejnerů po sanitární a skladové prostory. Nabízíme detailní výrobu kontejnerů, včetně kompletního dodání všech součástí jako jsou opláštění stěn, vrata, okna a další.

Různorodé projekty realizujeme už od roku 2011. Se sídlem ve Vranovicích - Kelčicích dodáváme kontejnery do celé České republiky a Evropy. Odborníci v našem týmu mají léta praxe a patří ke špičcev oboru. Jsme odhodláni naplnit všechna očekávání našich zákazníků vysoce kvalitními službami a spolehlivými produkty na míru.

Nezávazná poptávka
3x

Certifikáty kvality

2000

Realizovaných projektů

7

Partnerských zemí

Podívejte se na
proces výroby

Krátké video vás provede všemi klíčovými kroky naší výroby. Od návrhu po realizaci – každý detail má svůj význam.

Naše certifikace

AAA Czech Stability Award

Bisnode certifikát udělený pod záštitou Czech Top 100. Jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria.

Registr solventních firem

Tato firma patří do Registru solventních firem. U těchto firem nebyly v dostupných zrojích zaznamenány žádné významější negativní události spojené se solvencí.

Top rating

Tato ocenění získávají společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné úrovni 1 po dobu minimálně 12 měsíců.

Jezdíme
rally!

Buďte
u toho s vaší firmou

Od roku 2016 se věnujeme reklamě na závodních vozech. Naše služby zahrnují celý proces od plánování až po realizaci reklamní kampaně, a to vše s cílem co nejlépe propagovat vaši firmu.

Využíváme závodní vozy jako pohyblivé reklamní plochy, abychom zajistili co největší dosah vaší reklamy.

Chcete vědět více?
Nezávazně vyplňte krátký formulář

Zjistěte, jaké jsou vaše možnosti a jak vám můžeme pomoci vybudovat vysněný projekt.

Poptávkový formulář

Vysoká kvalita

Zkušenosti

Spolehlivost

Osobní přístup